Interview pro Bitchin Kulture

21. april 2012 at 11:03 |  Články / Articles

Doporučuji tento překlad přečíst, Rico prozradil další plány do budoucna! Začátek jsem vynechala, myslím, že my nepotřebujeme se s Rickem seznamovat. :D_________________________
Interview with a Zombie

Rico Přišel malinko později, ale v dobrá a překvapivě přátelské náladě. Nevím co jsem očekávala, ale usmívající a smějící se zombie to nebyl. Byl odveden do maskérny pro nějaké úpravy a nemohla jsem si pomoci, ale zajímalo mě: Co jednoho vyzve k tomu, aby pokryl celé své tělo tetováním z brouků, hnijícího masa a no ... kostmi? Bojí se ho děti?

Rico: "Pokud jsou rodiče otevření a přijdou k tobě s otázkami, pak jsou dětcka zvědavá, ale když rodiče jsou jak 'Nedívej se na něj, boj se,' pak se děti dostanou na stejnoou vlnu, jako jejich příbuzní."

Rick má svoje první tetování od 16 let. "Byla to lebka a skřížené kosti na mém levém rameni."

Pak potkal v Montrealu umělce Franka Lewise, který má na svědomí již 80 procent ze všech tetování na Rickově těle. "Trvalo to kolem 6 let a spoustu peněz."

Na otázku, jestli všech těch švábů a tetování lituje, odpověděl: "Ne nikdy. Užívám teď mnohem víc zábavy, jsem šašek. Dává mi to více prostoru si s lidmi hrát."

Dál prozradil svou reakci na Gaga, když jí viděl její tělo pokryté stejně jako jeho, "Byl jsem překvapen a poctěn!"

Jedna věc je jistá, uvidíme víc od zombiho v budoucnu.

"Jsme v nahrávacím studiu v Paříži s Universalem, takže doufáme, že vydáme CD v roce 2013. A taky se chystáme do New Yorku navrhnout brýle ve spolupráci s Stevie Boy, toho se nemůžu dočkat."

Hudba je určitě na obzoru, uvidíme víc od něho společně s Lady Gaga?

"Musíte čekat a uvidíte."
_______________________________________
Přeložila Claire pro http://ricothezombie.blog.cz/, nekopírujte bez povolení. Zdroj.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama