Zombie Boy Rick Genest chodil a mluvil na Muglerovi

7. march 2011 at 18:24 | Todd |  Články / Articles
Tetování podobající se hnijící mrtvole - kompletně potetované oční jamky a lezoucí hmys po odhaleném mozku - pravděpodobně jedna z věcí, která by byla hodně nízko na žebříčku věcí, co udělat pro pozornost dívek. Přesto se zdá, že je to fungující zázrak pro Ricka Genesta aka Zombie boy. Chodil po mole pro Muglera, sdílí podium s Lady Gaga, která napodobuje jeho kostnaté tetování při vrtění se na jeho bedrech v klipu "Born This Way", který již překonal 7 milionů zhlédnutí (starší článek, dnes je číslo mnohem vyšší). Je to příjemný skok z Montrealských hospod a parků, odkud 25 letý Rick pochází. On sám popisuje svojí práci jako "sexuální umělec" dělající věci, které se od zombie očekávají.

"Líbí se mi celá ta 'freak-show' atmosféra," řekl Genest, skromný a s jemným hlasem.

Jak jeho popularita explodovala online, stránky na Tumblr a Facebooku věnované jemu kde má obdivovatele obou pohlaví, by se dalo říci, že jeho kariéra modela přímo explodovala.

Muglerovo výtvarník Nicola Formichetti, který Ricka objevil na Facebooku, ho požádal, jestli by byl jeho múzou pro pánskou kolekci, musel pro něj ve spěchu zřídit pas a dostat ho do letadla na Pařížskou show v lednu. "Má teď tolik nabídek," řekl Formichetti. "On se narodil proto to, aby byl superstar."

- WWD.com
 

1 person judged this article.

Comments

1 deviilious deviilious | 24. october 2011 at 16:51 | React

Super jsem rada ze se u nas najede blog o tomhle chlapikovi ktereho mam moc rada:)

2 deviilious deviilious | 24. october 2011 at 16:54 | React

a takhle vypadal bez...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iLpbMqQMelk

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama