Tak všeobecně

6. march 2011 at 17:36 | Todd |  Novinky / News
Ahoj všichni, pravidelně docházející i ti co poprvé sem přišli.

Zaprvé jsem chtěl poděkovat za milou návštěvnost. Čísla nejsou nijak moc astronomicky vysoká, ale fakt, že denně přesáhnu víc jak 40 je moc pozitivní pro mě osobně. Vždyť blog existuje teprve 8 dní!

Taky jsem chtěl poděkovat za hlasování v anktetě. Momentálně má kladný názor na Ricka převahu 22:3. Co mě ale na druhou stranu mrzí je počet komentářů/názorů na Rickova tetování. Maky děkuju, že se vyjádřila. Myslel jsem, že lidé co sem příjdou, budou více komunikativní, ale někdy člověk je prostě naivní.

Pokud vám to třeba nedošlo, nebo tu jste poprvé, prosím řekněte svůj názor > Rickova tetování jsou pro Vás ...

Pak tu mám ještě dva nápady. Jelikož jsem našel Rickovo osobní Facebook a má povolené zprávy, myslela jsem, že bychom mu mohli něco napsat, ale aby to mělo smsl, musela by nám být větší skupina. Popravdě nevím co, nevím jak, ale jenom mě to napadlo. Jestli vyjádřit nějakou podporu či co ..? A co takle další anketa? Bohužel nevím na co se davu zeptat .. nápady?

Díky Todd
 

1 person judged this article.

Poll

Líbí se vám Rickova tetování?

Ano
Ne

Comments

1 Elizz Elizz | Web | 6. march 2011 at 17:50 | React

Díky moc. No, slečna to nechtěla růžové, tak jsem se musela podřídit. Vím, že samochvála smrdí, ale s tou zelenou se mi to taky líbí více, fanda růžové rozhodně nejsem.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama