NightLife.ca: Everyday normal guy

25. march 2011 at 21:29 | Todd |  Články / Articles
Všední dny normálního kluka
Rico sdílí byty v jednom patře domu u blízko železnice v Saint-Henri. "Můžete pařit celou noc, není tam žádná šance, že by na nás přišli poldové. A někdo v našem bloku má třeba party každou noc. Během víkendu můžete přebíhat z bytu do bytu. Je to celkem v pohodě."

Rico The Zombie není tak bezcitný jak by vás jeho jméno a mnohočetná tetování mohlo přesvědčovat. Tenhle kluk je živý, naivní prozíravým způsobem se zábleskem v očích s překvapivě hezkým úsměvem. Mluví asertivně přesto s respektem, jeho jemný tón svědčí o někom, kdo viděl jeho jasný podíl na chodníku jako punk. Možná je díky tetováním těžké posoudit, ale Rico je krátký a svalnatý, nebo spíš štíhlí, téměř křehký. Není dlouhý, jeho tělo vypadá jak nedorostlé. Když jsem se ho zeptal na tolerování bolesti vždycky když ho tetují, odpověděl, "To vyžaduje hodně praxe. To přichází s prací."

Ta "práce" je Ricova vášeň pro krvavé umělecké vystoupení. Po sérii strohých dotazů o nově nalezené slávě se Rico zmínil o jeho karnevalovém projektu. "Jsme Lucifer's Blasphemous Mad Macabre Torture karneval. Máme zombie, kata a toho kdo mrzačí. K tomu s námi pracují dvě sexy břišní tanečnice. 2 krásné ženy a trpící lidé ve stejnou dobu. Hodně to kontrastuje, pekelná show."
 

1 person judged this article.

Poll

Líbí se vám Rickova tetování?

Ano
Ne

Comments

1 Burberry Totes Burberry Totes | Email | Web | 16. june 2011 at 4:04 | React

Enough informations have provided.We can get much news from this.Thank you for sharing.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama